Система БПД разом з благодійним фондом «Право на захист» на сторожі прав переселенців

Деталі

79031012 2719185168139181 1181465307500249088 nВ рамках  співпраці між БФ "Право на Захист" та системою безоплатної правової допомоги фахівці провели зустріч з обміну досвідом щодо питань допомоги внутрішньо переміщеним особам. Під час дискусії учасники мали змогу обмінятися досвідом роботи з питань, з якими найчастіше звертаються  переселенці, розібрати кейси успішної допомоги та поділитися кращими практиками діяльності у цій сфері.

Учасниками зустрічі виступили керівник Львівського регіонального офісу БФ «Право на захист» Остап Тимчій,  фахівці Тернопільського центру з надання БВПД, представники бюро правової допомоги та  радниця з розвитку соціальної згуртованості в Тернопільській області БО БФ "Стабілізейшн Суппорт Сервісез" Яна Шкуратова.

В свою чергу Остап Тимчій розповів про нюанси, які виникають під час захисту права на виплату пенсії для внутрішньо переміщених осіб та спадкування недоотриманої пенсії. Яна Шкуратова підняла питання щодо особливостей та важливості отримання статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів та обговорила порядок його отримання.

Усі учасники отримали нові знання та досвід, що позитивно вплине на якість надання правової допомоги переселенцям.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua