Семінар по обміну досвідом роботи

Деталі

67458736 501904033898001 1000402847944146944 nВ Чортківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся навчальний семінар  по обміну досвідом головних бухгалтерів та фахівців відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Чортківського місцевого центру та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

У семінарі взяли участь: головний бухгалтер Регіонального центру з надання БВПД у Тернопільській області Наталія Гарматій, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Регіонального центру з надання БВПД у Тернопільській області Тетяна Кіт, директор Чортківського місцевого центру Марія Гамбаль, заступник директора місцевого центру Ольга Галанчак, начальник відділу-головний бухгалтер відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності місцевого центру Марія Кульба та головний спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності місцевого центру Марія Рудзевич.

Учасники семінару обговорили питання ведення  бухгалтерського обліку, складення фінансової звітності, забезпечення оплати послуг адвокатів за надання безоплатної вторинної правової допомоги та ділилися досвідом роботи.

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua