Право з тобою – незалежно від місця перебування, навіть якщо це установа відбування покарання

Деталі

67384591 351156818914378 8959674977754284032 nВажко вирішувати проблеми цивільно чи адміністративно-правового характеру, коли знаходишся у місцях позбавленні волі. В такій ситуації на допомогу приходить система безоплатної правової допомоги. Деталі реалізації права на безоплатну правову допомогу дізнались засуджені, що відбувають покарання у державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)».

Розповідала про всі аспекти роботи системи безоплатної правової допомоги з засудженими особами керівник Регіонального центру з надання БВПД у Тернопільській області Ірина Хондогій.

«Якщо ваше питання стосується кримінального провадження, то слід звернутись до Регіонального центру, а якщо виникли проблеми цивільно чи адміністративно-правового характеру, то Збаразький район, де знаходиться установа, належить до юрисдикції Кременецького місцевого центу, до якого і слід звертатись» - зазначила Ірина Хондогій. Після зустрічі усі бажаючі змогли отримати відповіді на питання, що їх цікавили.

Для тих, хто хотів отримати консультацію, працював мобільний пункт консультування, де кожен міг отримати фахову консультацію.

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua