Надійні партнери – запорука успіху

Деталі

121253145781346548Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області співпрацює з юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету протягом багатьох років. Станом на сьогодні в нашій структурі понад 30% працівників, в тому числі і керівників, від загального штатного розпису є випускниками юридичного факультету.

Випускники юридичного факультету працюють не лише у Регіональному центрі, а й у Кременецькому, Тернопільському та Чортківському місцевих центрах та бюро правової допомоги по всій області.

Випускники юридичного факультету ТНЕУ володіють ґрунтовними знаннями у сфері юриспруденції, а також вміють застосовувати їх на практиці. Їм притаманна здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми в галузі професійної правничої діяльності. Окремо варто виділити здатність критичного та системного аналізу, логічне мислення, вміння працювати в команді та діяти на основі етичних міркувань, а також володіння іноземною мовою. Окрім професійних знань випускники юридичного факультету володіють комунікативними навичками для спілкування з клієнтами системи. Співпрацюємо з юридичним факультетом і в частині правопросвітницької діяльності, постійно проводячи спільні заходи.

Сподіваємось на таку ж плідну співпрацю в майбутньому!

   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua