Мобільний пункт консультування працював на центральній площі міста Тернополя

Деталі

DSC 0005-750x41019 квітня 2019 року з метою підвищення правової обізнаності мешканців міста Тернопіль та у рамках реалізації правопросвітницької кампанії "Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ"  загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»  фахівці Регіонального та Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, а також Головного територіального управління юстиції області провели інформування громадян щодо можливостей отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права.

Під час заходу зацікавлені особи отримали інформацію про діяльність центрів, їх розташування та контактні дані. Крім того, мешканці міста отримали роз’яснення про виборчі права та виборчі процедури до, під час та після голосування на виборах, та інформаційні листівки "Захистіть свої виборчі права".

Фахівці центрів розповідали перехожим про те, що таке безоплатна первинна та вторинна правова допомога, як їх можна отримати. Розказували вони й про безоплатну правову допомогу у кримінальних провадженнях затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим особам.

57624849 662217664227857 6083371216830201856 n

«З усіх питань про порушення виборчого законодавства можна звертатись довиборчої комісії, спостерігачів, поліції або до суду. Також, для отримання консультації можна зателефонувати на гарячу лінію 0-800-213-103, – наголошували фахівці центрів.

30 та 31 березня 2019 року місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги працюватимуть у черговому режимі.

Окрім питань, які безпосередньо стосуються функцій центрів з надання БВПД, містяни звертались за консультаціями для вирішення життєвих проблем, зокрема різного роду земельних питань, порядку оформлення спадщини та отримання субсидій.

Довідково:

При порушенні своїх прав тернополяни та жителі району можуть звернутися до Тернопільського місцевого центру з надання БВПД (м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 7) з відповідним зверненням та отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua