Безоплатна правова допомога у всіх точках області

Деталі

72358339 570871736786221 8194421980108161024 nРобота мобільних пунктів консультування для системи безоплатної правової допомоги є доброю практикою роботи. Адже не у всіх громадян є можливість звернутись безпосередньо до центру правової допомоги. Фахівці системи виїжджають у найвіддаленіші куточки нашого краю, аби допомогти людям. Це стосується і клієнтів, що хочуть поспілкуватись з керівництвом системи області – не завжди є змога приїхати до Тернополя.

З метою надання правової допомоги та моніторингу відгуків клієнтів про роботу системи виїзні прийоми проводить директор Регіонального центру Ірина Хондогій. Цього разу керівник працювала у Зборівському бюро правової допомоги, що є підрозділом Кременецького місцевого центру.

Прийом тривав понад дві години, протягом яких клієнти системи отримали вичерпні відповіді на свої запитання. «Спілкувались з приводу багатьох проблем. У клієнтів виникали питання дуже різного характеру: сімейні, трудові, соціальні, доводилось консультувати і з приводу кримінальних проваджень» - говорить Ірина Хондогій.

Збільшення розміру аліментів, поновлення на роботі та виплата невиплаченої заробітної плати, призначення соціальної допомоги, відшкодування потерпілому шкоди, завданої вчиненням злочину – основні питання, з якими звертались відвідувачі.

«У нас в районі чудові  фахівці бюро правової допомоги. Вони якісно надають правову допомогу, добре знають свою роботу.  Звісно, спілкування з керівником системи в області дає свого роду моральну впевненість у тому, що мою проблему можливо вирішити» - говорить клієнтка бюро п. Іванна.

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.

   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua