YMP fullsize distr

   
   

On-line послуги та сервіси  

online-hause-just

01bc446efcb44d2d4860f48f7292ee47

22f63d292a5bedec186e219fdff19153

   

Корисні посилання  

president-ukr3
vru-ukr3
cmu-ukr3
minjust-ukr3
terjust3
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат системи БПД довела незаконне вивезення дитина за кордон

Деталі

Gavdiak TernopilДо Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся житель м. Тернополя. Його малолітнього сина за кордон вивезла колишня дружина. Жінка, без згоди та відома батька, одноосібно змінила країну проживання їх восьмилітнього сина. Матір вивезла дитину з України в Італію. При цьому самостійно прийняла рішення щодо проживання, розвитку  та виховання сина у соціальному, культурному та мовному середовищі, які впливають на подальшу його долю. Допомогла вирішити проблему адвокат Ірина Гавдяк.

Детальніше...

Завдяки професійним діям адвоката скасовано незаконне зняття військовослужбовця з квартирного обліку

Деталі

Ternopil TesliaДо Чортківськогомісцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник бойових дій, якого виключили із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання житла. При цьому жодного повідомлення про це він не отримував. Для надання безоплатної правової допомоги уповноважено адвоката Петра Теслю.

Детальніше...

Адвокат системи БПД допоміг військовослужбовцю отримати статус учасника бойових дій

Деталі

Ternopil Ijuk2Процедура отримання статусу учасника бойових дій при наявності усіх правовстановлюючих документів не є складною, проте буває, що документи про участь у антитерористичній операції, неналежно оформлені чи містять помилки   персональних даних військовослужбовця. З такою проблемою до Чортківського місцевого центру   з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся військовий, що з 2014 року не міг отримати статус учасника бойових дій через розбіжності його прізвища в документах.

Детальніше...

Адвокат системи безоплатної правової допомоги допоміг «узаконити» будинок за набувальною давністю

Деталі

Ternopil BahirЧасто буває що людина, проживаючи в будинку чи квартирі не є власником цього майна. Причин цьому може бути багато. З однією з таких стикнулась клієнта Чортківського місцевого центру. Виявилось що визнати за жінкою право власності на вказане нерухоме майно можна за набувальною давністю. Для надання вторинної правової допомоги уповноважено адвоката Романа Бахіра.

Детальніше...

 

Стягнути 15 000 гривень моральної шкоди з недобросовісного перевізника допоміг жителю Тернополя адвокат системи БПД

Деталі

Ternopil Juzvak 2До Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася особа похилого віку, інвалід ІІ групи, учасник війни, житель міста Тернополя з порушенням його прав одним із перевізників громадського транспорту міста Тернополя.

Детальніше...

 
   

mpk

   

buro baner3

   

koord centr2

   

facebook-banner

   

Digest new 2

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua