YMP fullsize distr

   
   

On-line послуги та сервіси  

online-hause-just

01bc446efcb44d2d4860f48f7292ee47

22f63d292a5bedec186e219fdff19153

   

Календар новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Корисні посилання  

president-ukr3
vru-ukr3
cmu-ukr3
minjust-ukr3
terjust3
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівець Тернопільського МЦ допомогла призначити пенсію внутрішньо переміщеній особі, яка втратила трудову книжку

Деталі

Ternopil NujdaДо Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за отриманням правової допомоги звернувся громадянин Б. у справі щодо відмови Тернопільського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області у призначенні пенсії за вислугою років на пільгових умовах.

Детальніше...

Адвокат з Тернополя довів невинуватість людини

Деталі

Ternopil KolcuniakЗавдяки професійним діям адвоката системи безоплатної правової допомоги людину, що обвинувачували у вчинені злочину, виправдали! Адвокат Юрій Колцуняк забезпечив належний захист особи, що обвинувачувалась і тим самим не допустив незаконного кримінального переслідування громадянина нашої держави. Дана життєва історія вчергове підтверджує – користуйтесь правом на захист та правову допомогу!

Детальніше...

Адвокат із Шумська відстояв право громадянина на пільгову пенсію

Деталі

Ternopil ManchukПраво  на  пенсію, яке закріплене  в  Конституції  України, на  практиці   не  так  просто  реалізувати.  Причинами  відмов  у  призначенні  пенсії  бувають  помилки  в  документах,  недосконалість законодавства та  подеколи  незнання  цього  законодавства.

Детальніше...

Загрозу життю матері ти дитини зі сторони горе-батька допоміг відвернути адвокат Чортківського місцевого центру

Деталі

Ternopil AndrusenkoБільшість жертв домашнього насильства не звертаються за допомогою, бо не визнають себе потерпілими та не знають як діяти у таких обставинах. А новий напад агресії кривдникаможе стати все сильнішим і коштувати членам його сім’ї найдорожчого – життя. Тому важливо не приховувати злочин, а говорити про нього. Схожа ситуація склалася в громадянки С., яка звернулася за правовою допомогою до Монастириського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

Дочку-кривдницю притягнули до відповідальності завдяки професійним діям адвоката системи БПД

Деталі

Termopil PechinkaЧасто особи похилого віку є беззахисні, особливо прикро, коли агресорами виступають рідні та колись близькі люди. Непрості відносини подружжя, батьків з дітьми, братів та сестер між собою часто мають наслідком насильницькі дії. Фігурантом даної історії стала матір, яка виховувала доньку в надії на підтримку у майбутньому. Але, на жаль, сталося по іншому.

Детальніше...

 
   

mpk

   

buro baner3

   

Digest new 2

   

koord centr2

   

facebook-banner

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua