logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

On-line послуги та сервіси  

online-hause-just

01bc446efcb44d2d4860f48f7292ee47

22f63d292a5bedec186e219fdff19153

   

Корисні посилання  

president-ukr3
vru-ukr3
cmu-ukr3
minjust-ukr3
terjust3
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Завершення процедури приватизації в судовому порядку

Деталі

Ternopil Volynec 2До Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  звернувся житель Чортківського району Тернопільської області за правовою допомогою, у зв'язку з неможливістю завершення процедури приватизації земельної ділянки,  яку отримав у спадок.

Детальніше...

Фахівець відділу представництва допомогла жительці району відстояти в суді право на спадщину

Деталі

4534534532До Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  звернулась жителька одного із сіл Чортківського району через неможливість оформити спадкові права. При зверненні клієнтки до нотаріуса для видачі свідоцтва про право на спадщину за законом після смерті матері, виявлено розбіжність у імені спадкодавиці у свідоцтві про смерть з тим, що вказано у свідоцтві про народження її дочки.

Детальніше...

Несвідомого батька – позбавлено батьківських прав

Деталі

35812552 796900183834273 8337582598817579008 nДитині  для   повного  і  гармонійного   розвитку її  особи   необхідно  зростати     в  сімейному    оточені,  в  атмосфері  щастя,  любові  і  розуміння.  На жаль, батьки не завжди гідно поводяться по відношенню до дітей, зловживають своїми правами або ухиляються від виконання батьківського обов’язку. За таких обставин дитина не може стати повноцінним членом суспільства та отримати «зразок» соціальної поведінки. Етичні норми та моральні цінності  зачасту змінюються на псевдоавторитети дитини.

Детальніше...

Кременецький адвокат відстояла право на пенсію внутрішньо переміщеної особи

Деталі

Ternopil Sidorova2До Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Т. з метою подання позовної заяви про визнання протиправними та зобов’язанням вчинити дії управління ПФУ. Так, заявниця є внутрішньо переміщеною особою та з серпня 2014 року їй здійснюється нарахування та виплата пенсії по віку. У травні 2017 року згідно рішення комісії з розгляду питань призначення ( відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам заявниці припинено виплату пенсії з червня 2017 року у зв’язку з тривалою відсутністю по тимчасовому місцю проживання. Підставою для припинення виплати пенсії стало скасування управлінням соціального захисту населення довідки внутрішньо переміщеної особи. Виплату пенсії було відновлено з грудня 2017 року, тобто через 6 місяців після припинення.

Детальніше...

 

Учасники АТО мають право на отримання у власність земельної ділянки на будь-якій території України

Деталі

Ternopil Andrusenko 2

Адвокат системи БПД Ігор Андрусенко за дорученням Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснював представництво інтересів учасника АТО (учасника бойових дій), жителя одного із сіл Монастириського району, який звернувся з питанням щодо оскарження відмови в одержанні земельної ділянки для садівництва.        

Детальніше...

 
   

mpk

   

buro baner3

   

career

   

Digest new 2

   

koord centr2

   

ATO2

   

banner1

   

facebook-banner

   
face book2 google2 you tube2
   
   
   

1pracia

   
   
   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua