logo openeurope

   

Корисні посилання  

president-ukr3
vru-ukr3
cmu-ukr3
minjust-ukr3
terjust3
   

Календар новин  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Локальний реєстр адвокатів, що надають БВПД

Деталі

Реєстр адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Реєстр адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

№ з/п Прізвище, ім’я та по-батькові адвоката Номер свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Дата видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю Орган видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю
1 Андрієшин Степан Михайлович  № 551 26.06.2009 КДКА Тернопільської області
2 Барладин Павло Михайлович № 702  27.04.2012 КДКА Тернопільської області
3 Бахір Роман Дмитрович № 710  01.06.2012 КДКА Тернопільської області
4 Баюк Ірина Ігорівна № 671 24.12.2011 КДКА Тернопільської області
5 Беляєва Олена Михайлівна № 112
09.09.1994  КДКА Тернопільської області
6 Білий Віктор Орестович № 5 02.07.1993  КДКА Тернопільської області
7 Боднар Ольга Володимирівна № 278 28.02.2003 КДКА Тернопільської області
8 Бойко Василь Романович № 639 24.06.2011 КДКА Тернопільської області
9 Василишин Віктор Степанович № 352 01.11.2004 КДКА Тернопільської області
10 Вербіцька Мар'яна Василівна № 540 27.03.2009 КДКА Тернопільської області
11 Вітик Ірина Василівна № 615 24.12.2010 КДКА Тернопільської області
12 Возьний Ярослав Володимирович № 472 03.08.2007 КДКА Тернопільської області
13 Войнарський Андрій Йосипович № 718 27.07.2012 КДКА Тернопільської області
14 Волохатий Володимир Петрович ТР № 000040 04.09.2014 Рада адвокатів Тернопільської області
15 Гавдяк Ірина Богданівна № 297 12.09.2003 КДКА Тернопільської області
16 Гарам Юрій Анатолійович № 719 27.07.2012 КДКА Тернопільської області
17 Герасимів Григорій Степанович № 606 26.11.2010 КДКА Тернопільської області
18 Глух Андрій Євгенович № 533 29.12.2008 КДКА Тернопільської області
19 Гнідий Іван Петрович № 558 20.11.2009 КДКА Тернопільської області
20 Головацький Василь Федорович № 735 07.09.2012 КДКА Тернопільської області
21 Голоден Олександр Михайлович ТР № 000043 24.09.2014 Рада адвокатів Тернопільської області
22 Горба Віталій Вячеславович № 481 21.12.2007 КДКА Тернопільської області
23 Гордєєв Юрій Володимирович № 543 24.04.2009 КДКА Тернопільської області
24 Горуц Олексій Андрійович № 12 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
25 Дем’янюк Богдан Іванович ТР № 00005 02.08.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
26 Денисюк Сергій Михайлович № 174 17.11.1997 КДКА Тернопільської області
27 Дзюба Павло Петрович № 567 25.12.2009 КДКА Тернопільської області
28 Довганик Вікторія Ігорівна ТР № 000039 04.09.2014 Рада адвокатів Тернопільської області
29 Древніцька Світлана Богданівна № 638 31.08.2011 КДКА Тернопільської області
30 Дубчак Сергій Петрович № 730 21.09.2012 КДКА Тернопільської області
31 Дущак Василь Мар'янович № 22 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
32 Жеребецька Ірина Орестівна № 328
28.05.2004 КДКА Тернопільської області
33 Калінніков Максим Олександрович № 743 28.09.2012 КДКА Тернопільської області
34 Карпа Марія Михайлівна № 220 14.11.2000 КДКА Тернопільської області
35 Клим'юк Іван Іванович № 570 25.12.2009 КДКА Тернопільської області
36 Кметик Ярослав Степанович № 407 02.12.2005 КДКА Тернопільської області
37 Книш Роман Васильович № 30 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
38 Ковалик Володимир Васильович № 823 01.12.2011 Івано-Франківська обласна КДКА
39 Когут Олександр Володимирович № 317 19.03.2004 КДКА Тернопільської області
40 Кожевнікова Олена Валеріївна № 574 29.01.2010 КДКА Тернопільської області
41 Козак Надія Василівна № 475 05.10.2007 КДКА Тернопільської області
42 Корф Петро Казимірович ТР № 00007 02.08.2013  Рада адвокатів Тернопільської області
43 Котов Валентин Вікторович № 332 10.09.2004  КДКА Тернопільської області
44 Крамар Володимир Петрович ТР № 00009 02.08.2013  Рада адвокатів Тернопільської області
45 Крічфалушій Людмила Іллівна № 720 06.08.2012  КДКА Тернопільської області
46 Кузьма Ганна Романівна № 601  24.09.2010  КДКА Тернопільської області
47 Кукарін Віктор Володимирович № 147 22.04.1996  КДКА Тернопільської області
48 Лисенко Оксана Василівна № 469 06.07.2007  КДКА Тернопільської області
49 Лісна Наталія Іванівна № 221  08.12.2000 КДКА Тернопільської області
50 Майка Андрій Борисович № 526 28.11.2008 КДКА Тернопільської області
51 Малишевський Володимир Ярославович № 281 22.04.2003  КДКА Тернопільської області
52 Маньовський Андрій Зеновійович № 726 17.08.2012  КДКА Тернопільської області
53 Маркушевський Богдан Франкович № 229 02.02.2001  КДКА Тернопільської області
54 Мартищук Людмила Петрівна № 519 03.10.2008  КДКА Тернопільської області
55 Матвійчук Віталій Володимирович ТР № 000041 04.09.2014 Рада адвокатів Тернопільської області
56 Матійців Олексій Миколайович № 386 10.06.2005 КДКА Тернопільської області
57 Місечко Василь Йосипович № 594 10.09.2010 КДКА Тернопільської області
58 Москвин Володимир Васильович № 427 02.06.2006 КДКА Тернопільської області
59 Новосад Юрій Олександрович № 691 16.03.2012 КДКА Тернопільської області
60 Нужда Федір Тарасович ТР № 000021 23.10.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
61 Оскоріп Яна Миколаївна № 670 10.12.2011 КДКА Тернопільської області
62 Остапчук Петро Іванович №52 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
63 Павловський Андрій Анатолійович № 307 26.09.2003 КДКА Тернопільської області
64 Паньків Олена Богданівна № 471 03.08.2007 КДКА Тернопільської області
65 Пасічник Андрій Зіновійович ТР № 000030 08.07.2014 Рада адвокатів Тернопільської області
66 Пацула Василь Олександрович ТР № 000023 28.11.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
67 Петровець Людмила Романівна № 53 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
68 Питель Тарас Васильович № 598 24.09.2010 КДКА Тернопільської області
69 Підкіпний Сергій Іванович № 56 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
70 Підкова Інна Романівна № 568 15.06.2012 КДКА Тернопільської області
71 Покотило Юрій Володимирович № 476 05.10.2007 КДКА Тернопільської області
72 Помазанська Світлана Іванівна № 424 05.05.2006 КДКА Тернопільської області
73 Пономаренко Ігор Анатолійович № 383 10.06.2005 КДКА Тернопільської області
74 Пугач Володимир Анатолійович № 148 23.04.1996 КДКА Тернопільської області
75 Радібова Інна Олексіївна № 406 02.12.2005 КДКА Тернопільської області
76 Радкевич Василь Іванович № 444 01.12.2006 КДКА Тернопільської області
77 Репеха Борис Григорович ТР № 000012 02.08.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
78 Рибачок Анатолій Михайлович № 425 05.05.2006 КДКА Тернопільської області
79 Рукавець Олександр Володимирович № 297 16.10.2003 Миколаївська обласна КДКА
80 Русин Андрій Степанович № 648 09.09.2011 КДКА Тернопільської області
81 Садовський Микола Дмитрович № 285 22.04.2003 КДКА Тернопільської області
82 Сампара Надія Миронівна  № 573 29.01.2010 КДКА Тернопільської області
83 Сверлик Ольга Василівна № 62 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
84 Свиріпа-Депутат Вікторія Зіновіївна ТР № 000018 20.08.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
85 Семененко Людмила Михайлівна № 63 18.06.1993 КДКА Тернопільської області
86 Семенюк Юрій Васильович  № 133 29.09.1996 КДКА Тернопільської області
87 Сідорова Ірина Анатоліївна № 741 21.09.2012 КДКА Тернопільської області
88 Скакальський Леонтій Леонтійович № 158 03.12.1996 КДКА Тернопільської області
89 Скиба Людмила Сергіївна № 563 27.11.2009 КДКА Тернопільської області
90 Сольський Віталій Володимирович № 1678 12.05.2010 КДКА Львівської області
91 Старцун Микола Іванович № 235 09.11.2001 КДКА Тернопільської області
92 Стрільчук Віктор Іванович № 490 29.02.2008 КДКА Тернопільської області
93 Суп Маряна Богданівна № 706 01.06.2012 КДКА Тернопільської області
94 Ткаченко Тетяна Вікторівна № 159 29.11.1996 КДКА Тернопільської області
95 Товарніцький Роман Михайлович № 572 29.01.2010 КДКА Тернопільської області
96 Трач Віктор Іванович № 199 25.12.1998 КДКА Тернопільської області
97 Трачук Ігор Володимирович № 240 15.03.2002 КДКА Тернопільської області
98 Турчин-Кукаріна Ірина Вікторівна № 473 05.10.2007 КДКА Тернопільської області
99 Федірко Володимир Степанович № 125 27.02.1995 КДКА Тернопільської області
100 Федчишин Григорій Степанович № 104 05.07.1994 КДКА Тернопільської області
101 Франків Юрій Богданович № 661 20.11.2009 КДКА Тернопільської області
102 Хоростковська Яна Ігорівна № 649 09.09.2011 КДКА Тернопільської області
103 Царик Сергій Іванович № 676 24.12.2011 КДКА Тернопільської області
104 Чапаєва Ганна Миколаївна ТР № 000016 02.08.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
105 Чегодар Оксана Михайлівна № 81 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
106 Черніцький Іван Романович № 653 07.10.2011 КДКА Тернопільської області
107 Чернявська Галина Павліна № 663 25.11.2011 КДКА Тернопільської області
108 Черняк Мирослава Василівна № 464 22.06.2007 КДКА Тернопільської області
109 Чир Надія Іванівна № 82 01.10.2004 КДКА Тернопільської області
110 Чорний Михайло Ярославович № 613 24.12.2010 КДКА Тернопільської області
111 Шарапова Віра Роміловна № 87 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
112 Шевченко Володимир Миколайович № 324 28.05.2004 КДКА Тернопільської області
113 Шевчук Валентин Олексійович № 830 12.10.2011 Рівненська обласна КДКА
114 Шевчук Наталія Михайлівна № 88 02.07.1993 КДКА Тернопільської області
115 Шергей Василь Іванович № 495 28.03.2008 КДКА Тернопільської області
116 Шлапак Микола Якович № 239 15.03.2002 КДКА Тернопільської області
117 Шпаковський Андрій Юрійович № 951 18.11.2010 Луганська обласна КДКА
118 Юзьвак Ігор Ярославович № 532 12.12.2008 КДКА Тернопільської області
119 Яворівський Олександр Ярославович № 723 27.07.2012 КДКА Тернопільської області
120 Янкович Ігор Євгенович № 263 08.11.2002 КДКА Тернопільської області
121 Гнатюк Наталія Василівна № 515 10.10.2008 КДКА Тернопільської області
122 Гриців-Осійчук Ольга Ярославівна ТР № 00004 02.08.2013 Рада адвокатів Тернопільської області
123 Кудінов Валерій Вікторович № 208 27.09.1999 КДКА Тернопільської області
124 Овсянніков Сергій Всеволодович № 382 06.05.2005 КДКА Тернопільської області
125 Прислопський Володимир Ярославович № 647 09.09.2011 КДКА Тернопільської області
126 Степанов Володимир Вікторович № 513 19.09.2008 КДКА Тернопільської області
127 Сеник Василь Григорович ТР № 000058 03.04.2015 Рада адвокатів Тернопільської області
128 Істеревич Андрій Зіновійович № 438 06.10.2006 КДКА Тернопільської області
129 Гначевич Надія Володимирівна ТР № 000067 24.07.2015 Рада адвокатів Тернопільської області
130 Братівник Ігор Васильович № 603 29.10.2010 КДКА Тернопільської області
131 Яремко Оксана Михайлівна № 583 09.04.2010 КДКА Тернопільської області
132 Русин Ольга Олегівна ТР № 000064 19.06.2015 Рада адвокатів Тернопільської області
133 Захарчук Юрій Володимирович № 423 05.05.2006 КДКА Тернопільської області
134 Гук Володимир Степанович № 372 25.02.2005 КДКА Тернопільської області

 

   
© 2014 Тернопільський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua